@drinkwitch0
Active 3 years, 7 months ago
Różnic w opłatach za te jedyne produkty na zbycie ubezpieczeń są bowiem dość wysokie. To prawdopodobnie całkiem nieźle patrząc na ostatnie co sie dzieje na placu ubezpieczeń. Dzięki ale chyba zadzwonie u umówie sie z przedstawicielem. Konczy mi sie umowa wiec wszystko musze pozalatwiac i mam sie zarejestrowac w posredniaku. Zdarzają się […] View
Member's groups
There were no groups found.

